Skład Orkiestry

Obecny skład Młodzieżowej Orkiestry Dętej Wood and Brass Band   - 2017 / 2018 rok

Sekcja fletów poprzecznych:

  1. Maja Banasiak
  2. Kina Biegańska
  3. Agata Grochocka
  4. Julia Kopańska
  5. Patrycja Mikołajczyk
  6. Anita Wieczorek
  7. Małgorzata Wiśniewska

Sekcja saksofonów altowych:

  1. Malwina Celińska
  2. Szymon Karasiak
  3. Adrianna Skrzecz
  4. Alicja Tkaczuk
  5. Jagoda Wentruba

Sekcja saksofonów tenorowych:

  1. Aniela Syty
  2. Antoni Traczyk

Sekcja trąbek:

  1. Antonina Domaradzka
  2. Zofia Ogórska
  3. Julia Sapikowska
  4. Julia Tkaczuk

Sekcja puzonów:

  1. Kacper Kapanajko
  2. Zuzanna Lisicka
  3. Maciej Wentruba 

 Sekcja tub:

  1. Jakub Gładki
  2. Bruno Siedlecki

Sekcja waltorni:

  1. Wiktoria Rajtarowska
  2. Maja Stawirej

Sekcja melofonów:

  1. Marta Głowicka

Sekcja eufonium:

  1. Wiktoria Stolar

Sekcja perkusji:

  1. Mateusz Banasiak
  2. Kostiantyn Daronin
  3. Maciej Krawczuk
  4. Oliwia Paprocka
  5. Radosław Piechowski

Sekcja Taneczna:

  1. Dobrosława Danilenko
  2. Roksana Drozdowska
  3. Klaudia Iwanicka
  4. Zuzanna Kacprzak
  5. Alicja Pender
  6. Weronika Surmacz
  7. Lena Szyrwińska
  8. Maria Syty
  9. Zuzanna Kozłowska

Instruktorzy:

  1. Oleksiy Haritonow
  2. Maciej Kaźmierski
  3. Mansfet Masny
  4. Magdalena Pach
  5. Mateusz Sawicki
  6. Ewa Walancik

 

ABSOLWENCI ORKIESTRY WOOD AND BRASS BAND

Sekcja fletów poprzecznych:

  1. Julia Zalewska
  2. Julia Kwietniak
  3. Barbara Sławińska

Sekcja klarnetów:

  1. Aleksandra Ogórska

Sekcja saksofonów altowych:

  1. Aleksandra Ślusarczyk
  2. Jakub Żakiewicz
  3. Oliwia Sielska
  4. Marlena Sygieda
  5. Maria Górska
  6. Emilka Olszewska

Sekcja saksofonów tenorowych:

  1. Anna Bartoszewska
  2. Weronika Rachuta
  3. Aleksander Panek

Sekcja saksofonów barytonowych:

  1. Aleksander Kwietniak

Sekcja trąbek:

  1. Magdalena Pach
  2. Patrycja Bartoszczyk
  3. Bartłomiej Kwaśniewicz
  4. Adrianna Ogórska
  5. Jakub Sybidło
  6. Jakub Gdaniec
  7. Kajetan Zgorzelski

Sekcja puzonów:

  1. Magdalena Piwowarska
  2. Hanna Ogórska
  3. Filip Zgorzelski

Sekcja tub:

  1. Kamil Więzowski

Sekcja perkusji:

  1. Bartosz Kurczyk
  2. Aleksandra Maksym
  3. Jakub Hankus
  4. Wojciech Cieślik
  5. Krystian Cieślik
  6. Piotr Siwek
  7. Oliwia Matejko
  8. Kacper Wojcianiec 

Sekcja Taneczna:

  1. Alicja Kosar
  2. Anna Kwietniak
  3. Marta Prochowska
  4. Weronika Kaluga
  5. Oliwia Donart
  6. Milena Kaczyńska
  7. Sara Pawłowicz
  8. Natalia Różewska
  9. Wiktoria Hermańska
  10. Zuzanna Jaczyńska
  11. Natalia Średzińska
  12. Nikola Przybyła